English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ١٣ تير ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان ارومیه

توقیف یک تن زولبیا و بامیه با شرایط حمل ونقل و نگهداری غیر بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان ارومیه

 

یک تن زولبیا و بامیه نگهداری شده در شرایط غیر بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان ارومیه توقیف گردید.

مهندس نوری مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای ، مرکز بهداشت شهرستان ارومیه در مصاحبه با روابط عمومی این مرکز با اعلام این خبر افزود: کارشناسان واحد بهداشت محیط این مرکز در کنار تمام اقدامات و فعالیتهایی که در خصوص اجرای پروتکلهای بهداشتی و اجرای صحیح برنامه فاصله گذاری اجتماعی در صنوف مختلف دارند در این ایام توجه ویژه ای نیز به بهداشت مواد غذایی خصوصا اقلام غذایی مخصوص ماه مبارک رمضان دارند.

وی با اشاره اهمیت بهداشت مواد غذایی خصوصا در ایام کرونا از تشدید بازرسی های بهداشتی از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی خبر داد.

 


وی افزود: این محموله که در یکی از شهرهای مجاور تولید گردیده بود ، در شریاط کاملا غیر بهداشتی به شهرستان ارومیه منتقل شده و متخلفان قصد عرضه اش را در یک قنادی های شهر را داشتند که با هوشیاری بازرسان مجرب این مرکز توقیف و متخلفان به مراجع قضایی مراجعه گردیدند.

وی همچنین از مردم خواست اقلام غذایی خودرا از اماکن معتبر تهیه و در حین خرید به شرایط بهداشتی عرضه محصولات توجه فرمایند .

 


شایان ذکر است که همشهریان عزیز می توانند هرگونه شکایت و یا گزارشات عدم رعایت موازین بهداشتی را با شماره تلفنهای 190 و 32237001 واحد رسیدگی به شکایات مرکز بهداشت شهرستان ارومیه درمیان گذارند.

 


 


٠٤:٢٨ - 1399/02/22    /    شماره : ٣٠٨٤١    /    تعداد نمایش : ٨٧خروج