English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ١٢ فروردين ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

نهایت همکاری برون بخشی ثمر داد

کشف و ضبط مواد غذایی غیر قابل مصرف در یکی از انبار های پخش مواد غذایی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طی بازرسی های روتین کارشناس بهداشت محیط مرکز خدمات جامع سلامت از اماکن تهیه ، توزیع و نگهداری مواد غذایی یک از متصدیان از باز کردن انبار امتنا می کرده که با مراجعات مکرر بازرس، امور حقوقی مرکز بهداشت وارد عمل شده و طی مکاتبه با مراجع قضایی حکم ورود و فک قفل صادر می گردد.

دکتر صدقیانی فر رئیس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه در گفتگو با خبر نگار وب دا مرکز بهداشت شهرستان ارومیه همکاری بین ارگانها را یکی از ابزارهای کلیدی در برخورد با متخلفان دانسته و بیان داشت : در تامین سلامتی همشهریان با هر ارگان و سازمانی تعامل خواهیم داشت تا در نهایت موثرترین برخورد را در چهارچوب قانون با متخلفان انجام دهیم.

مهندس نوری کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط نیز ضمن قدردانی از همکاران زحمت کش عرصه سلامت از قوه محترم قضائی نیز تشکر کرده و همکاری های برون بخشی را راه حل اثر بخش در برخورد با مشکلات دانست.

مهندس حسین زاده کارشناس ستادی واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان ارومیه نیز با حضور فعال خود در صحنه، حین ارائه آموزش های لازم به متصدی ، قانون و مقررات جاری در امر برخورد با متخلف را نیز به وی تفهیم نمود. وی همچنین از تداوم طرح بازرسی از اماکن فعال در نوروز خبر داده و افزود : هیچ فرایندی نباید مانع انجام وظایف بازرسان گردد تا هیچ خللی در امر تامین سلات شهروندان وارد نگردد.

همشهریان گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف و مورد مشکوک ما را از طریق شماره تلفن های زیر مطلع نمائید.

 

 


 


١٠:٥٥ - 1397/11/16    /    شماره : ٢٢٧٠٠    /    تعداد نمایش : ٩١خروج