English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

بدانیم که چه نمی دانیم

برگزاری آزمون نیاز سنجی آموزشی کارکنان مرکز بهداشت شهرستان ارومیه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آزمون نیاز سنجی آموزشی کارکنان مرکز بهداشت شهرستان ارومیه در چهار مرحله و دو روز در سالن ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی برگزار گردید.  سوم و چهارم بهمن ماه سال 1397 نیروهای شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و نیز پایگاه ها و خانه های بهداشت مرکز بهداشت شهرستان ارومیه طبق روال سالهای گذشته در آزمون نیاز سنجی شرکت کردند تا دانش علمی خود را محک زده باشند.

 

دکتر صدقیانی فر رئیس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه در گفتگو با خبر نگار وب دای این مرکز به اهمیت این آزمون اشاره کرده و بیان داشت : این خیلی مهم است که بدانیم کادر فنی ما از لحاظ بار علمی چقدر توانمند بوده و برای سال آموزشی آینده چه برنامه های باید تدوین گردد. وی همچنین با اشاره به احیای بار علمی کارکنان و افزایش بازده کاری آنان  این آزمون را یکی از مهمترین استراتژی های مرکز بهداشت شهرستان ارومیه خوانده و دقت در اجرای آزمون و آنالیز دقیق و تخصصی پاسخ های ارائه شده را شاهرگ نهایی کوثر بودن این آزمون معرفی نمود.

 

دکتر اسم زاده معاونت مرکز بهداشت شهرستان ارومیه نیز از جزئیات این آزمون خبر داده و گفت : چهارشنبه سوم بهمن آزمون در دو مرحله برگزار شد که هر دو مرحله برای تیم های فنی از جمله:  بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای، کارشناسان پرستاری، کارشناسان تغذیه و سلامت روان و... تخصیص یافت. اما روز دوم دو گروه بزرگ مهمان این آزمون بودن، مرحله اول از ساعت ۹ الی ۱۱ برای مراقبین سلامت روستایی و شهری و ماماهای مراکز و پایگاه ها بیش ۳۸۰ نفر و مرحله دوم از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۳:۳۰ برای بهورزان خانه های بهداشت که بیش از ۴۰۰ نفر را متشکل می شدند برگزار گردید.

 

 

 

 

 


٠٨:٤٨ - 1397/11/06    /    شماره : ٢٢٥٠٠    /    تعداد نمایش : ٩٧خروج