English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

عید نوروز و تدابیر بهداشتی

دو ماه مانده به عید نوروز کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان ارومیه بازرسی های خود را شروع کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دو ماه مانده به عید نوروز بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان ارومیه بازرسی های خود را به سمت قنادی ها معطوف کردند تا همشهریان عزیز همانند سال های گذشته با حداکثر حاشیه سلامت به سال جدید وارد شوند. در این راستا اکیپ فوریتهای بهداشت محیط به صورت صبح و بعد از ظهر ، اکیپ طرح تشدید و بازرسان مراکز خدمات جامع سلامت در ساعات اداری تمام تلاش خود را برای کنترل هر چه بیشتر و بهتر اوضاع اماکن فعال در روزهای پایانی سال می کنند.

دکتر صدقیانی فر رئیس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه در گفتگو با خبر نگار وب دای این مرکز بیان داشت : طرح بازرسی از قنادی ها و شیرینی فروشی ها امسال نیز همانند سال گذشته زود تر از موعد شروع شد تا در ایام نوروز آرامش بعد از طوفان را به مردم عزیز هدیه دهیم. وی همچنین از برخورد جدی و بدون اغماض با متقلبان فعال در عرصه تولید اقلام خوراکی خبر داده و افزود: ما حصل بازرسی های کارشناسان این مرکز از اماکن تهیه و توزیع اقلام شب عید در ارتقا سطح امنیت غذایی بوده و تمامی اماکن از فیلتر آئین نامه ماده سیزده عبور کرده و الک می شوند تا عرصه بر متخلفان این حوزه تنگ تر شود.

 

مهندس نوری کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شهرستان ارومیه نیز ضمن تشکر از مردم همیشه بیدار و مسئولیت پذیر، از جزئیات طرح خبر داده و گفت: این بازرسی ها شامل تمامی اماکن فعال در تهیه اقلام خوراکی شب عید بوده و ارتقا سطح بهداشتی مسافر خانه ها و هتل ها نیز مد نظر قرار گرفته تا مسافرین عزیز نیز با خیالی آسوده از شهر دیدن نمایند.

 


٢٢:٢٣ - 1397/11/02    /    شماره : ٢٢٤٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٤خروج