English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

بیش از 2000 بازرسی از رمضان

عملکرد واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان ارومیه از اول رمضان

همگام با شروع ماه مبارک رمضان بازرسان بهداشت مرکز بهداشت ارومیه سلامت روزه داران را در اولویت قرار داده و طی 15 روز 2405 مورد بازرسی انجام داده اند. در این بازرسی ها اصناف مختلف با توجه به نوع فعالیت مورد بازرسی قرار گرفته که می توان به رستوران ها ، مراکز پخت زولبیا و بامیه و مراکز طبخ آش و سوپ اشاره کرد.

دکتر صدقیانی فر رئیس مرکز بهداشت شهرستا ن ارومیه در گفتگو با خبر نگار وب دای این مرکز از اهمیت موضوع بازرسی در ساعات حساس برای کنترل بهداشت اماکن مختلف سخن گفته و به فعالیت اکیپ فوریت های بهداشت محیط از ساعت 19 ال 23 بعد از تعطیلی ساعت کار اکیپ های طرح تشدید خوش بین بوده و سلامت شهروندان عزیز را اولویت اصلی کار این عزیزان بیان داشت.

مهندس نوری کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط نیز از تمرکز نیروهای بازرسی بر موضوع رمضان و پخت و پز های این ماه پر فیض و برکت با دستگاه های روز ابراز رضایت داشت. وی از استفاده از تجهیزات قابل حمل نظیر دستگاه کیفیت سنج روغن سرخ کردنی در مراکز عرضه زولبیا و بامیه خبر داده و افزود : 1697 مورد سنجش کیفیت روغن از کل 2405 مورد بازرسی انجام گردیده و 22 مورد پرونده متخلفان به مراجع قضایی ارجاع شده و محصولات نا منطبق با آزمایش در محل معدوم گردیده تا در نهایت روزه داران گرامی این ماه مبارک را بدون دغدغه سپری نمایند.

وی ضمن اشاره به پخش 2000 برگ پوستر آموزشی از مردم شریف خواست تا هر گونه تخلف را به سامانه 190 یا یا شماره تلفن 04432237001 گزارش دهند تا عرصه را بر متخلفان تنگ تر نمائیم.

 

 

 


١٣:١٥ - 1397/03/12    /    شماره : ١٩٢٦٦    /    تعداد نمایش : ١٩٠خروج